ljubuški portal

Dobro došli na arhivske stranice LJ::portala  # 1.veljače 2009 - 21.veljače 2014 #

Ljubušak u redovima Nexa Tomislav Nuić slomio nogu
Utorak, 21 Siječanj 2014 20:43

tomislav nuicRukometaši NEXE-a odigrali su dvije prijateljske utakmice sa šabačkom Metaloplastikom i u obje upisali pobjede. U petak su u našičkoj dvorani domaćini slavili 33:31, dan kasnije bilo je 40:39 za NEXE. Petak i ogled sa Šapčanima neće po dobrom pamtiti našičko lijevo krilo Tomislav Nuića koji je tijekom drugoga poluvremena nakon nezgodnog pada slomio desnu

nogu. Dijagnoza je prijelom lisne kosti na potkoljenici, a prema riječima dr. Hrvoja Šimića predviđeni oporavak nakon te ozljede je šest do osam tjedana.

Inače, u prvoj utakmici protiv nekadašnjeg prvaka Europe, koji je godinama već daleko od svojih dana ponosa i slave, strijelci za našičku momčad bili su: Bureš 1, Eter 1, F.Lelić 1, Mrđenović 2, Kružić 1, Jurjević, Sokolić 1, Vujić 9, Božić Pavletić 1, Sakić 5, Vegar 3, Janković, Nuić 1, Tomić 1 i Ivić 6. Perica Lelić sakupio je osam obrana, a Pivac dvije obrane više.

Drugi ogled, onaj subotnji, ponovno je završio pobjedom NEXE-a, a igrao se uz dodatak od 20 minuta koji su treneri s obje strane iskoristili da pruže priliku mlađim igračima, kao i onima, koji su manje igrali u regularnih 60 minuta.

Iako su ovo samo pripremne utakmice, treneru Kordiju su susreti s Metaloplastikom otkrili na čemu treba najviše poraditi do nastavka domaćeg prvenstva i SEHA lige.U tom drugom susretu, kojeg je pratilo 200-ak gledatelja strijelci za NEXE bili su: Dundović 1, L.Vešligaj 1, Bureš 1, Eter 4, F.Lelić 4, Mrđenović, Tomas 1, Kružić, Jurjević 4, Sokolić 2, Vujić 5, Božić Pavletić 2, Sakić 7, Vegar, Tomić 6, Ivić 2.

Trener Zdenko Kordi pružio je prigodu četvorici vratara koje ima u kadru. Standardni Lelić i Pivac sakupili su po sedam obrana. Odličnim se pokazao mladi Vešligaj sa deset obrana , dok je Janković uspješno obranio četiri udarca.

BH RUKOMET

Komentiranjem pristajete na Uvjete korištenja:

U komentarima je zabranjeno otvoreno vrijeđanje, bez obzira o kakvom je vrijeđanju riječ i na koga se odnosi. Ukoliko se ne slažete sa člankom ili nečijim mišljenjem slobodno to komentirajte, ali argumentirano i bez uvredljivih izraza.

Prilikom pisanja komentara pridržavajte se osnovnih pravila komuniciranja. Autori komentara prilikom pisanja moraju imati na umu da njihove IP adrese nisu zaštićene ni po kojoj osnovi i u skladu s tim trebaju paziti na sadržaj komentara za koji su sami odgovorni!

Korisničke komentare ljportal.com u bilo kojem trenutku može ukloniti s portala bez prethodne najave.

Komentari su djelo i osobno mišljenje naših posjetitelja, ljportal.com ni na koji način ne odgovara za njih, kao ni za eventualne reakcije.

Portal za društvenu dekontaminaciju Internet stranice sela Hardomilje hercegovina.info internet portal Mostar, Stolac, Neum i Čapljina hrvatska je stara djedovina Novosti iz Čitluka / Brotnja! Grude Online Internet stranice sela Klobuk Vaš kutak za odmor! 99,4 MHz Selo Vojnići