top
ljubuški portal

Dobro došli na arhivske stranice LJ::portala  # 1.veljače 2009 - 21.veljače 2014 #

Nedjelja, 26 Siječanj 2014 16:07

sloga sarajevoJučer je Sarajevo pobijedilo Slogu iz Ljubuškog, rezultatom 3:0. Strijelci su bili: Velkoski, Travančić i Purić. Prva značajna prilika na utakmici, odmah je rezultirala golom u mreži domaćina. Travančić je lijepo ubacio sa desne strane, Velskoski skočio i postigao gol.

U sljedećih 20 minuta prvog dijela, Sarajevo je dominiralo na terenu i imalo više loptu u svom posjedu, za razliku od Sloge, koja je prijetila putem kontra napada. Jedan takav napad je u 23. minuti rezultirao dosta  dobrom prilikom, koju je Abdihodžić uspio odbraniti. Pred kraj prvog poluvremena, Sarajevo je povisilo prednost. U drugom dijelu utakmice Purić glavom postiže treći gol za Sarajevo.

Pogledajte golove s utakmice:

Fotografije s utakmice pogledajte OVDJE.

Sloga nastavlja s pripremnim utakmicama, već u srijedu igra s Igmanom u Međugorju, potom u petak protiv Splita, koji će nastupiti s kombiniranim sastavom juniora i rezervi prvog tima, dok je za 8. veljače dogovoren ogled s Vitezom.

fcsarajevo.ba

Komentiranjem pristajete na Uvjete korištenja:

U komentarima je zabranjeno otvoreno vrijeđanje, bez obzira o kakvom je vrijeđanju riječ i na koga se odnosi. Ukoliko se ne slažete sa člankom ili nečijim mišljenjem slobodno to komentirajte, ali argumentirano i bez uvredljivih izraza.

Prilikom pisanja komentara pridržavajte se osnovnih pravila komuniciranja. Autori komentara prilikom pisanja moraju imati na umu da njihove IP adrese nisu zaštićene ni po kojoj osnovi i u skladu s tim trebaju paziti na sadržaj komentara za koji su sami odgovorni!

Korisničke komentare ljportal.com u bilo kojem trenutku može ukloniti s portala bez prethodne najave.

Komentari su djelo i osobno mišljenje naših posjetitelja, ljportal.com ni na koji način ne odgovara za njih, kao ni za eventualne reakcije.

Portal za društvenu dekontaminaciju Internet stranice sela Hardomilje hercegovina.info internet portal Mostar, Stolac, Neum i Čapljina hrvatska je stara djedovina Novosti iz Čitluka / Brotnja! Grude Online Internet stranice sela Klobuk Vaš kutak za odmor! 99,4 MHz Selo Vojnići