ljubuški portal

Dobro došli na arhivske stranice LJ::portala  # 1.veljače 2009 - 21.veljače 2014 #

U superiornoj igri Izviđač deklasirao Gračanicu
Nedjelja, 02 Veljača 2014 14:47

izvidjac 2014Koliko je Izviđač bio superioran u utakmici s Gračanicom govori konačni rezultat 48:24, odnosno pobjeda „Skauta“ od 24 gola razlike. Zvuči nevjerojatno da je ta ista Gračanica, u prvom kolu, na svom parketu pobijedila Izviđač, a večeras su doživjeli „potop“ od ekipe koju su, u većem dijelu utakmice, sačinjavali rukometaši rođeni 1994. godine i mlađi.

Šarac, Kordić, Jarak, Džolić, Mijatović, Hrstić, sve golobradi mladići, prosto su letjeli terenom, kao osice su napadali i presijecali napade gostiju, te iz brzih kontranapada punili mrežu nemoćnog gostujućeg vratara. Kakav - takav otpor Gračanica je pružila u prvom poluvremenu dok su još imali snage, ali nakon toga sve je po njih krenulo loše. Na poluvremenu „Skauti“ su stekli prednost od devet pogodaka da bi ta prednost u drugom poluvremenu konstantno rasla uz egzibicionu igru, koja je obilovala sa dva cepelina nizom drugih atraktivnih poteza.

alt

U ekipi Izviđača svi igrači su bili raspoloženi za igru, a najefikasniji su bili Matej Hrstić i Josip Ereš sa po 8 postignutih golova, kod Gračanice najefikasniji je bio Amir Sumbić s 5 pogodaka.

U sljedećem 17. Kolu Premijer lige Izviđač gostuje u Goraždu kod istoimenog domaćina.

alt

Premijer liga BiH - 16. kolo.
Ljubuški, 01.02.20143. u 19 sati.
HRK Izviđač - RK Gračanica 48:24 (21:12)
Ljubuški, Gradska športska dvorana, gledatelja 400.
Suci: Amar i Dino Konjičanin (Visoko).
Nadzornik: Dragan Semiz (Goražde).
Isključenja: Izviđač -, Gračanica 8 minute.
Sedmerci: Izviđač 2/2, Gračanica -.

HRK Izviđač: D. Šarac (7 obrana), Prskalo (7 obrana), Tomić (2 obrana), Miličević 5, Ereš 8, Zeljić 2, Pavlak 1, Hrstić 8, Vidović, Jarak 3, Boras 4/1, I. Šarac 2, Grbavac 4, Mijatović 4/1, Kordić 4, Džolić 3.
Trener: Dario Mikulić.

RK Gračanica: Ahmetašević , Mulahalilović (8 obrana), Sarajlić, Spahić 3, Salkić 3, Mujačić 1, Buljugija 1, Alibegović 2, Saračević, Redžić, Osmanhodžić, Sumbić 5, Brđanović 3, Hamidović 2, Ferhatbegović 3, Kuduzović 1.
Trener: Mirsad Gopo.

alt

izvidjac.com

Komentiranjem pristajete na Uvjete korištenja:

U komentarima je zabranjeno otvoreno vrijeđanje, bez obzira o kakvom je vrijeđanju riječ i na koga se odnosi. Ukoliko se ne slažete sa člankom ili nečijim mišljenjem slobodno to komentirajte, ali argumentirano i bez uvredljivih izraza.

Prilikom pisanja komentara pridržavajte se osnovnih pravila komuniciranja. Autori komentara prilikom pisanja moraju imati na umu da njihove IP adrese nisu zaštićene ni po kojoj osnovi i u skladu s tim trebaju paziti na sadržaj komentara za koji su sami odgovorni!

Korisničke komentare ljportal.com u bilo kojem trenutku može ukloniti s portala bez prethodne najave.

Komentari su djelo i osobno mišljenje naših posjetitelja, ljportal.com ni na koji način ne odgovara za njih, kao ni za eventualne reakcije.

Portal za društvenu dekontaminaciju Internet stranice sela Hardomilje hercegovina.info internet portal Mostar, Stolac, Neum i Čapljina hrvatska je stara djedovina Novosti iz Čitluka / Brotnja! Grude Online Internet stranice sela Klobuk Vaš kutak za odmor! 99,4 MHz Selo Vojnići